TR | ENG             KULLANICI GİRİŞİ
menu

REKLAM-PAZARLAMA
Bulut tabanlı hizmetlerŞu anda bulut tabanlı reklam faaliyetleri tüm diğer endüstrileri hakimiyeti altına almış bulunuyor; bu durumun önümüzdeki yıllarda da süreceği açık. Başta arama (search) ve diğer web ya da mobil gösterimler yapan reklam şirketleri tüm envanter çalışmalarını bulut tabanlı ağlar üzerinden gerçekleştiriyorlar.

Düşük maliyetli çözümlerle karlılığınızı maksimize edebilirsiniz. Ve bu fırsat, Cloudturk bulut teknolojisinin sizin için sağladığı çözümlerden yalnızca biri!

Yaratıcı reklam ajansları ve kurum içi pazarlama departmanları ise BT ihtiyaçlarından ziyade yaratıcılık ve geliştirme faaliyetlerine bütçe ayırabilmek isterler. Cloudturk sayesinde uzaktan kullanılan sunucular ile BT maliyetlerini büyük ölçüde düşürecek ve her kuruşunuzu istediğiniz tarafa yöneltebilecek, müşterilerinizin markalarını yaratıcı ve şaşırtıcı fikirlerinizle tanıtmaya devam edeceksiniz. Cloudturk lansmanlar ve promosyonlar esnasında da sadece kullandığınız kadar ödemenizi sağlayarak şirketinize çeviklik kazandırıyor.

Kurulum Ücreti Yok! Hemen Sunucunu Yarat!